Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.den věku - obecné rady

2. 8. 2007

Tak nakonec žádné guby vytahovat přes pakty nebudeme. Té hlíny co dneska nakoupíme nebude až zas tolik, aby se vyplatilo nechat si u mágů propadnout/přijít o tahy, když by neměli postavené Časovky.

Dám jen několik rad a řeknu všeobecně co a jak. Myslím, že pak to někdo z vás, třeba Harry otestuje na nějakém gubíku a dá třeba podrobnější rady. Možná něco ještě během dne dopíšu já::)

Dneska klikáme tak, abychom postavili Věž Času a Palác času. Mělo by to vyjít do 29/34. Pokud toho do těchto tahů dosáhnete, dál neklikáte, necháte si tahy na další den, na lepší Obchodní pakty.

Nastavení/Nástroje: Nákup výzkumných bodů. Oborové budovy - kdo ještě nemá!

Budovy/Výzkum: Rozdělit body - 5 Stavebnictví (Infrastrukturní budovy), 1 Architektura (Speciání budovy) - dneska už vyrobíte nějaký ten bodík sami, tak ty pak doplníte na celkový počet 6 u Architektura (Speciání budovy).

Ze začátku si každý tah přepočítáváte vědu! Abyste nekňučeli, dal jsem na MiHo část Počítadlo na Vědce s odkazem, který vám toto ulehčí. Postupně zvyšujete vynalézavost u těchto profesí: Mágové, Obchodníci, Zedníci, Vědci (dneska rozbíháme už i Vědce a snažíme se vyrobit nějaký ten vědecký bod, to je okolo 7/34 až 10/34), Druidi, Kameníci.

Jedeme nejdřív bez Alkáčů, když už máme rozběhnuté Vědce, Mágy a dostatek Many na kouzlení každý tah, tak zvyšujeme počet Zedníků a Kameníků.

Centrála/Labyrint: Do Labyrintu dneska jdete až když postavíte Průsečík obchodních cest. Může se stát, že si vytáhnete Manu a bude vám to na nic. Nevím, jestli to jde už dnes, ale kdo si nekupoval Generály Obchodníky, tak pro ně si běžte do Labyrintu. Pro ně běžte už v 5/34! V 15/34 a 29/34 pro ně dostanete expy. Profesory v Labyrintu neberte. Maximálně gubernáty, co mají napsané v tabulce na HOME, že budou mít během věku stabilně 2 Profesory. Pokud už si vytáhnete z Labyrintu nějakého toho Obchodníky, nastavte si v Profesích na jeden tah Prioritu: ekon.zkušenosti. Tím docílíte toho, že vám nový generál poskočí hned alespoň na 1L.

Budovy/Speciální budovy: Jako další Speciální budovu bychom měli stavět Oborové budovy, až potom jdeme na Vodárnu a Průsečík obchodních cest. Když už budete mít ukrojeno z této strany Speciálních budov, postavíte asi i Vodotok. Končíme s gubíky tak, abychom měli postavené i Palác času a Věž času a samozřejmě Ambasádu!

Budovy/Infrastrukturní budovy: Dneska hlavně zastavujte všechny pozemky! Domy moc nestavějte, nevyplatí se to. Pokud už ano, tak až po dostavení Vodárny! Nebojte se dneska si vytáhnout vysoko Univerzity a cechy. Hlavně Obchod. Dejme tomu nad 60%.

Budovy/Pozemky: Po odehrávce za zbytek Zlata zase koupíme nezastavené pozemky!

Profese: Platy si počítáme až do doby, než dosáhneme popularity 100. Pak, pokud na sebe kouzlíte Dobrou náladu každých 5 tahů, tak snížíte Platy na 42.

Magie: Ze začátku kouzlíme ručně. Velice důležité je na sobě udržovat aspoň na nízké hodnotě Plodnost. Čím víc lidí vám přijde, tím víc budete mít Zedníků a jiných profesí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář